Anasayfa Kurumsal HAKKIMIZDA

Rodima Mobilya Hakkımızda

Rodima Mobilya Kurumsal

1995 yılında bir aile şirketi olarak kurulan RODİMA MOBİLYA, yüksek kalitede ev mobilyalarını konfor ve zarafetle buluşturarak değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Ağırlıklı olarak modern mobilya çeşitleri olmak üzere avangart modelleriyle de yaşam alanlarına keyif ve mutluluk katan RODİMA MOBİLYA, koltuk takımından yemek odasına, yatak odasından günlük kanepe ve oturma gruplarına kadar yüzlerce çeşit ürün ile evlerinize değer katmaktadır.

En kaliteli malzeme ile estetiği buluşturup birinci sınıf işçilikle sanata dönüştüren RODİMA, farklı çizgilerle sizlere lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Ürünlerinde kalite ve rahatlığı müşterilerimizin ayağına getirmeyi ilke edinen RODİMA ile hem rahatlığın en doğal halini yakalayacaksınız hem de farkınızı hissettireceksiniz.

Bir yandan avangart, diğer yandan çağdaş ve yenilikçi ürünlerle de çeşitliliği artıran RODİMA, moda ve yeni trendleri de yakından takip ederek her türlü talebinize cevap veriyor.

'Biz Farklıyız ve Farkımız Kalitemiz' sloganı ile iddiamızı ortaya koyuyoruz. ‘Kendinize ve misafirlerinize değer veriyorsanız RODİMA tam da size göre…