Anasayfa Kurumsal SATIŞ SÜRECİ

Rodima Mobilya Satış Süreci

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

RODİMA Mobilya olarak sipariş ettiğiniz koltuk takımı, yatak veya yemek odası, TV ünitesi, köşe takımları, oturma grupları, kanepeler, yatak setleri veya yatak gibi ürünlerimizi mobilya taşımasına uygun araç ve ekipler ve kendi servis araçlarımızla ücretsiz olarak evlerinize kadar sevk edip kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin teslimat süreleri ise sipariş verilen bölgeler ile kumaş ve renk değişiklik taleplerine göre değişmektedir.

Ücretsiz Montaj
Ücretsiz Montaj

RODİMA Mobilya olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, kurulum gerektiren her türlü ürünü kendi özel araçlarımız ve uzman ekibimiz ile evlerinize kadar getirdikten sonra güvenle taşıyıp aynı gün içerisinde montajını ücretsiz bir şekilde yaparak sizlere teslim ediyoruz.

2 Yıl Garantili
2 Yıl Garantili

RODİMA Mobilya ürünleri, üretim kaynaklı bozulma, kırılma ve solmaya karşı 2 yıl garantilidir. Garanti süresi ürünlerin teslim tarihinden itibaren başlamaktadır. Kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar ise garanti kapsamı dışındadır.

Parça Garantisi
Parça Garantisi

Tüm ürünlerimiz tarafınıza ulaştırılıp sağlam bir şekilde kullanımınıza sunulana kadar her açıdan garanti kapsamındadır. Ürününüzün herhangi bir parçasında nakliye veya taşıma kaynaklı herhangi bir problem oluşması halinde parçanın değişimi ücretsiz yapılır.

Mekanik Garantisi
Mekanik Garantisi

Ürünlerimizdeki menteşe, ray sistemi, ayak mekanizması gibi bütün mekanik parçalar 2 yıl garantilidir.

Servis Garantisi
Servis Garantisi

Ürününüzü kullanırken garanti süresi içerisinde oluşabilecek ve parça değişimi ile giderilemeyecek sorunlar, elemanlarımız tarafından tamir edilmektedir. Bu tür sorunlar karşısında RODİMA Mobilya’ya başvurmanız yeterlidir.