Anasayfa Medya Bizden Haberler Rodima Mobilya’dan Ramazan Bayramı fırsatı!

Rodima Mobilya’dan Ramazan Bayramı fırsatı!

Rodima Mobilya’dan Ramazan Bayramı fırsatı!

Adana’nın köklü mobilya firmalarından RODİMA Mobilya, vatandaşların Ramazan Bayramı’na yeni koltuk takımları ile girmesi için kampanya başlattı. Kampanya kapsamında birbirinden şık ve kaliteli koltuk takımları uygun fiyatlarla Çukurovalıların beğenisine sunuldu.

Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş gibi illere hizmet veren Rodima Mobilya, vatandaşlara iki bayramı bir arada ettirecek. Yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle koltuk takımlarında büyük indirime giden Rodima Mobilya, evlenenlere veya evini yenileyeceklere büyük bir fırsat sundu. Kampanya kapsamında bayram havasını daha dolu yaşatmak adına birbirinden şık, kaliteli ve kullanışlı koltuk takımları piyasa şartlarının altında fiyatlarla vatandaşların beğenisine sunuldu. Fırsat ürünleri arasında modern ve şık takımlardan sportif takımlara, elegan takımlardan sade koltuk takımlarına kadar birbirinden farklı tarzlardaki koltuk takımlarına yer verilerek her kesime hitap edilmesine dikkat edildi.

Rodima Mobilya’nın kampanyalı ürünleriyle birlikte koltuk takımlarından yatak odası takımlarına, yemek odası takımlarından yatak odası takımları ve TV ünitelerine kadar tüm ürün çeşitlerini görmek için fabrika satış mağazasını ziyaret edebilir veya firmanın web sitesi ile birlikte Facebook ve Instagram sayfalarını takip ederek haberdar olabilirsiniz.